KONST / Litografier / Färglitografi 11598090
nr 1159 8090
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad och numrerad 154/285, signerad, motivet: 54x64
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 29 januari 2018
kl 19:04:49
2.200 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.000 kr
4.400 kr
- Klassiska
29 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow